Zadzwoń

+48 502 371 288

Półkolonie historyczne w Gdańsku

Projekt „Półkolonie historyczne w Gdańsku” finansowany jest przez Muzeum Historii Polski z programu Patriotyzm Jutra. Partnerem projektu jest Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Koszt przedsięwzięcia to 60 000 zł, z czego na jego realizację otrzymaliśmy 48 000 zł dotacji z programu Patriotyzm Jutra, a 12 000 zł pokryliśmy z środków własnych Fundacji.

Rozpoczęliśmy „Półkolonie historyczne w Gdańsku”. Organizatorem zajęć jest Bałtycka Fundacja Przestrzeń, a naszym głównym partnerem Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Projekt dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w ramach programu Patriotyzm jutra.

Pierwszego dnia skupiliśmy swoją uwagę na grach integracyjnych i zabawach klockami LEGO. Następnie zjedliśmy obiad przygotowany przez Restauracja Widokowa, a następnie udaliśmy się do sali kinowej na film „Praziomek”.

Podczas naszych półkolonii obowiązują procedury zapewniające bezpieczeństwo uczestników. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią. Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w czasie półkolonii letnich 2021