Zadzwoń

+48 502 371 288

Pierwszy turnus „Półkolonii historycznych w Gdańsku” za nami.

Projekt „Półkolonie historyczne w Gdańsku” finansowany jest przez Muzeum Historii Polski z programu Patriotyzm Jutra. Partnerem projektu jest Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Koszt przedsięwzięcia to 60 000 zł, z czego na jego realizację otrzymaliśmy 48 000 zł dotacji z programu Patriotyzm Jutra, a 12 000 zł pokryliśmy z środków własnych Fundacji.

Partnerem przedsięwzięcia jest Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.
W ramach projektu dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w ramach programu Patriotyzm Jutra, w środę dzieci wzięły udział w zajęciach edukacyjnych przeprowadzonych przez pracowników Działu Naukowo-Edukacyjnego MIIWŚ. W czwartek grupa uczestniczyła w wycieczce na Westerplatte, podczas której Piotr Kalka z Działu Archeologicznego przybliżył historię Wojskowej Składnicy Tranzytowej, a także kulisy pracy archeologa. Piątek spędziliśmy dzień bawiąc się w retro gry, skorzystaliśmy z porad dietetyka oraz wysłuchaliśmy ciekawej prezentacji dotyczącej historii sportu.

Od poniedziałku zaczynamy kolejny turnus !

Podczas naszych półkolonii obowiązują procedury zapewniające bezpieczeństwo uczestników. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią. Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w czasie półkolonii letnich 2021

Treść licencji Creative Commons